Facebook

UWAGA KONKURS! KONKURS FOTOGRAFICZNY!

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w konkursie fotograficznym „Z obiektywem na spacerze w czasie – „Rudy”, „Alek”, „Zośka” – ludzie, miejsca, wydarzenia w oczach młodzieży. Organizatorem konkursu jest Społeczny Komitet Opieki nad Grobami Poległych Żołnierzy Batalionów „Zośka” i „Parasol” z siedzibą w Warszawie ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa.

 

Zainspiruj się jedną z fotografii bohaterów „Kamieni na Szaniec”, ze szczególnym uwzględnieniem postaci „Rudego”, „Alka” i „Zośki”, dostępnymi w publikacjach, domenie publicznej lub udostępnianymi przez organizatorów na stronach: www.batalionzoska.pl lub https://www.facebook.com/zoskaiparasol/ . Wykonaj zdjęcie i prześlij je do nas w terminie od 27 kwietnia 2021 r. do 15 czerwca 2021 r. na adres sh.batalionzoska@gmail.com.

 

Prace konkursowe mogą być przygotowywane indywidualnie, przez jednego ucznia lub zbiorowo przez grupę dwóch lub więcej uczniów w następujących kategoriach: Miejsca, Wydarzenie, Ludzie, Impresja (Wrażenie).

 

Zwycięskie prace, trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii tematycznych, zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi, w tym wydawnictwami Społecznego Komitetu Opieki nad Grobami Poległych Żołnierzy Batalionów „Zośka” i „Parasol”.

 

Regulamin Konkursu – plik pdf

KWESTA ON-LINE